Stord Hestesportlag

Stord Hestesportlag

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 24 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 26 Sep
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 28 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 29 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 30 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 1 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 3 Oct
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 4 Oct
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 5 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 7 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 8 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 10 Oct
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 11 Oct
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 12 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 13 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 14 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 15 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 17 Oct
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 18 Oct
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 19 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 20 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 21 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 22 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 24 Oct
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 25 Oct
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 26 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 27 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 28 Oct
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 29 Oct
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 1 Nov
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 2 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 3 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 4 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 5 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 7 Nov
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 8 Nov
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 9 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 10 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 12 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 14 Nov
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 15 Nov
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 16 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 17 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 18 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 19 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 21 Nov
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 22 Nov
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 23 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 24 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 25 Nov
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 26 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 28 Nov
kl 09:00 - 17:00
Distriksstevne dressur med klubbmeisterskap
Stord Hestesportlag  
Sat 28 Nov
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 29 Nov
kl 09:00 - 19:00
Distriksstevne sprang med klubbmeisterskap
Stord Hestesportlag  
Sun 29 Nov
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 30 Nov
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 1 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 2 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 3 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 5 Dec
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 6 Dec
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 7 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 8 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 9 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 10 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 12 Dec
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 13 Dec
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 14 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 15 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 16 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 17 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 19 Dec
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 20 Dec
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 21 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 22 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 23 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 24 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 26 Dec
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 27 Dec
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 28 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 29 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 30 Dec
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 31 Dec
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 2 Jan 2021
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Sun 3 Jan 2021
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
 
Mon 4 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 5 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 6 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 7 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 9 Jan 2021
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Mon 11 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 12 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 13 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 14 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 16 Jan 2021
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Mon 18 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 19 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 20 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 21 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 23 Jan 2021
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Mon 25 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 26 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 27 Jan 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 28 Jan 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 30 Jan 2021
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Mon 1 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 2 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 3 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 4 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Sat 6 Feb 2021
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
 
Mon 8 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 9 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 10 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 11 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 15 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 16 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 17 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 18 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 22 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 23 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 24 Feb 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 25 Feb 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 1 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 2 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 3 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 4 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 8 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 9 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 10 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 11 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 15 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 16 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 17 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 18 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 22 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 23 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 24 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 25 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 29 Mar 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 30 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 31 Mar 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 1 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 5 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 6 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 7 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 8 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 12 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 13 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 14 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 15 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 19 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 20 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 21 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 22 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 26 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 27 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 28 Apr 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 29 Apr 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 3 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 4 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 5 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 6 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 10 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 11 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 12 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 13 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 17 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 18 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 19 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 20 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 24 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 25 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 26 May 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 27 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 31 May 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 1 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 2 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 3 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 7 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 8 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 9 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 10 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 14 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 15 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 16 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 17 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 21 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 22 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 23 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 24 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Mon 28 Jun 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
Tue 29 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
 
Wed 30 Jun 2021
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
 
Thu 1 Jul 2021
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 21 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 09:00 - 19:00
Landsstevne sprang
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 09:00 - 19:00
Landsstevne sprang
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 10:00 - 19:00
Landsstevne sprang
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 18:00 - 20:00
kjøring i bane ute nede eller inne, Må varslast i forkant.
$item.username  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 11:00 - 13:00
sprangtrening må varslast dagen før
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening Therese
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Adeleine
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:00 - 21:00
sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 13:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 09:00 - 17:00
Landsstevne dressur
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 09:00 - 18:00
Landsstevne dressur
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 12:00 - 18:00
Landsstevne dressur
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sat 27 Jun
kl 09:00 - 18:00
Distriksstevne sprang
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 24 May
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 24 May
kl 09:00 - 17:00
Distriksstevne dressur
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sat 23 May
kl 09:00 - 17:00
Distriksstevne dressur
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 17 May
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 10 May
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening Therese P. Øyjordsbakken
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Ina Wasmuth
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
$item.username  
  Les mer  
Sun 3 May
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening Therese P. Øyjordsbakken
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Ina Wasmuth
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
$item.username  
  Les mer  
Sun 26 Apr
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 26 Apr
kl 08:00 - 17:00
Islandshesttrening.
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sat 25 Apr
kl 08:00 - 18:00
Islandshesttrening.
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening Therese P. Øyjordsbakken
$item.username  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Ina Wasmuth
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
$item.username  
  Les mer  
Sun 19 Apr
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Thu 16 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening Therese P. Øyjordsbakken
$item.username  
  Les mer  
Wed 15 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Ina Wasmuth
$item.username  
  Les mer  
Tue 14 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 13 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
$item.username  
  Les mer  
Sun 12 Apr
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Thu 9 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening Therese P. Øyjordsbakken
$item.username  
  Les mer  
Wed 8 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Ina Wasmuth
$item.username  
  Les mer  
Tue 7 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 6 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
$item.username  
  Les mer  
Sun 5 Apr
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Thu 2 Apr
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening Therese P. Øyjordsbakken
$item.username  
  Les mer  
Wed 1 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Ina Wasmuth
$item.username  
  Les mer  
Tue 31 Mar
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 30 Mar
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
$item.username  
  Les mer  
Sun 29 Mar
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Sun 29 Mar
kl 10:00 - 16:00
Clinic med Blackdog Biomechanics
Stord Hestesportlag  
påmelding til Monica Finsrud Grimstad Meir…   Les mer  
Sat 28 Mar
kl 13:00 - 19:00
Clinic med Blackdog Biomechanics
Stord Hestesportlag  
Påmelding til Monica Finsrud Grimstad sjå meir…   Les mer  
Thu 26 Mar
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening Therese P. Øyjordsbakken
$item.username  
  Les mer  
Wed 25 Mar
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Ina Wasmuth
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Mar
kl 17:00 - 21:00
Sprangtrening Anne Marte
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Mar
kl 11:30 - 21:00
Dressurtrening May Elise
$item.username  
  Les mer  
Powered by: Bloc